Εκδρομή του 4ου Έτους της Σχολής
Φωτογραφικό υλικό από την εκδρομή του 4ου Έτους της Σχολής, η οποία έγινε κατά τη διάρκεια των διακοπών του Πάσχα 2009 με προορισμό τη Ν. Υόρκη και τη Βοστώνη. Τους σπουδαστές συνόδεψαν ο Αν. Καθηγητής Ι. Αντωνιάδης και ο Λέκτορας Λ. Αλεξόπουλος. Μεταξύ άλλων, η αντιπροσωπεία της Σχολής μας είχε την ευκαιρία να επισκεφθεί το MIT και το Harvard.
Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας έτους 2009
![](/files/news/small-icons/pita2009-small.jpg)
Φωτογραφικό υλικό από την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας της Σχολής, για το έτος 2009, την 17/02/2009, στον 1ο όροφο του Κεντρικού Εστιατορίου ΕΜΠ.